DaVinci MIQRO

129.00149.00

DaVinci MIQRO je 4. model od inovačnej spoločnosti na vaporizéry, DaVinci, a úžasným doplnkom v ich snahe vytvoriť perfektne čistú chuť. Tento vaporizér ponúka všetky výhody svojho predchodcu, DaVinci IQ, avšak v menšom prevedení. O veľkosti 80x34x23 mm a váhe 104g je MIQRO menšia od IQ o neuveriteľných 33%, diskrétne padne do dlane zaručujúc maximálnu voľnosť nech idete kamkoľvek. Aj napriek svojej veľkosti je DaVinci MIQRO výkonná jednotka pozostávajúca z odolných materiálov a pokročilej technológie.

 

Najpôsobivejšou vlastnosťou tohto vaporizéra na suché bylinky je jeho viacrežimový systém ohrevu. Podľa Vašich preferencií môžete prepínať medzi precíznou reguláciou teploty, “Smart path” ohrievaním, dokonca režimom rýchleho zohrievania „boost“. Ba čo viac, DaVinci MIQRO má aj nastaviteľnú rúru, vďaka čomu môžete sami nastaviť intenzitu každého sedenia. Tieto dve súčasti v kombinácií so zirkónovým vzdušným prieduchom zabezpečujú lahodnú paru, ktorá je v súlade s Vašou bylinkou, vďaka čomu je tento vaporizér dokonalý pre používateľov, ktorý si zakladajú na skvelej chuti.

 

Dostupný vo FialovejModrejŠedejČiernej a Červenej farbe.

Vymazať
Katalógové číslo: SKU129 Kategórie: , Značka:

Popis

Hlavné charakteristiky

 • o 33% menší ako DaVinci IQ
 • Kompletne zirkónová keramická vzduchová cesta pre vynikajúcu chuť
 • Nastaviteľná plniaca komora, ktorá sa hodí pre rozmedzie 0,1 g do 0,25 g
 • Vymeniteľná batéria s trvaním 4 až 6 použití (900 mAh)
 • 3 režimy vykurovania: presnosť, „Smart path“ -inteligentná cesta a „boost“
 • 80 x 34 x 23 mm a len 104 g

 

V balení (Základná verzia)

 • DaVinci MIQRO Vaporizér
 • Nabíjací kábel USB
 • Čistiaca sada
 • Predĺžený náustok 10mm
 • Kábel USB
 • Batéria
 • Návod na použitie

V balení (Explorer’s Collection)

 • DaVinci MIQRO Vaporizér
 • Nabíjací kábel USB
 • Čistiaca sada
 • Predĺžený náustok 10mm
 • Kábel USB
 • 2x Batéria
 • Plechovka na náhradnú batériu a rastlinný materiál
 • Silikónový obal
 • Kartu na drvenie
 • Návod na použitie

 

Viac režimov vykurovania

DaVinci MIQRO ponúka niekoľko režimov vykurovania, vďaka čomu sa stáva skvelou možnosťou pre začiatočníkov, ako aj skúsených. Prvý režim pod názvom presné riadenie umožňuje nastaviť teplotu, aká sa Vám žiada. Tento režim je vynikajúci pre skúsených používateľov, ktorý vedia, ako presne by na tom mala byť daná bylinka. Druhý režim predstavuje Smart path technológiu od firmy DaVinci. Smart path alebo Inteligentná cesta predstavuje nastavenie teploty, kedy nastáva postupné zvýšenie teploty o 12°C počas sedenia. Sú k dispozícií 4 Inteligentné cesty, od 176°C do 188°C, ktorá je najnižšia až po najvyššiu od 210°C do 222°C. Najnižšie nastavenia zaručujú intenzívnu chuť a výrazný efekt, zatiaľ čo vyššie nastavenia slúžia pre pôžitok celého tela. Tieto inteligentné cesty uľahčujú nováčikom užiť si takýto zážitok bez akýchkoľvek predošlých skúseností. Ak Vám to nestačí, ponúka Vám aj tretiu možnosť, režim boost, teda režim zvýšenia teploty, ktorý rapídne zvýši teplotu MIQRA a drží ju na maxime až pokým nepustíte gombík.

 

Dizajn zameraný na chuť

Skvelá chuť pary je to, v čom je DaVinci jednotkou. Okrem možnosti výberu režimu, vďaka ktorému si môžete nastaviť intenzitu chute Vašej pary, DaVinci MIQRO má celo-zirkónovú vzduchovú cestu. Miska, vzduchová cesta, náustok a rúra sú vyhotovené z inertného keramického zirkónu, ktorý zabezpečuje, že vaše pary zostanú nekontaminované príchuťou niektorých materiálov odovzdávaných pri horúcich teplotách. MIQRO má taktiež prispôsobiteľnú rúru, ktorá dokáže zmeniť veľkosť komory výparníka až o 50%. To vám uľahčuje prispôsobenie intenzity každej relácie a zároveň zvyšuje Vašu kontrolu nad zážitkom z chute. Neváhajte pohrať sa s nastavením veľkosti či teploty rúry, až kým nenájdete najlepšiu kombináciu pre maximálnu chuť a intenzitu vašej bylinky.

 

Jednoduchosť použitia

Užívateľsky jednoduchý spôsob využitia viacerých tepelných režimov DaVinci MIQRO zaručuje ľahkosť ovládania. Všetko sa nastavuje pomocou troch jednoduchých tlačidiel a jasného maticového displeja, takže nedochádza k nutnosti zaúčania sa používaniu zložitých ovládacích prvkov. Začnite každé sedenie nastavením rúry na požadovanú veľkosť a následne naplňte komoru bylinkou podľa Vášho gusta. Akonáhle je Váš výparník uzavretý, zapnete ho stlačením tlačidla napájania päťkrát. Následne Vám stačí vybrať si režim vykurovania (precízne alebo vykurovanie Inteligentnou cestou) a pomocou tlačidiel následne zadať požadovanú teplotu alebo cestu. Zariadeniu trvá len 30 sekúnd, pokiaľ sa zahreje na najnižší rozsah teplôt, takže budete môcť bez oneskorenia spustiť reláciu kedykoľvek (a kdekoľvek). Po ukončení relácie, pohotovostný režim urýchlene vaporizér ochladí, aby bola zachovaná vaša bylinka ako aj životnosť batérie. Po dvoch minútach pohotovostného režimu sa váš MIQRO sám vypne, vďaka čomu bude celá vaša skúsenosť bez zbytočnej námahy.

 

Základná verzia a Explorer’s Collection

DaVinci MIQRO je dostupný v dvoch verziách: základnej a „Explorer´s Collection“, teda rozšírenom variante o náhradnú batériu, púzdro na prepravu zariadenia a jeho príslušenstva, silikónovú nádobu, kartu na drvenie, plechovku na náhradnú batériu a rastlinný materiál, ako aj o súpravu spotrebného materiálu.

 

Záruka

Všetky odparovače DaVinci MIQRO predávané spoločnosťou Vapujeme.sk, autorizovaným distribútorom spoločnosti DaVinci, sú autentické a vybavené 2-ročnou zárukou na zariadenie a 1-ročnou zárukou na batériu.

Ďalšie informácie

Dokáže vaporizovať

Aroma zmesi

Výrobca

DaVinci

Veľkosť (dåžka x šírka x výška)

3,4 x 2,3 x 8,0 cm

Hmotnosť vaporizéra

104 g

Štýl

Amethyst (Fialová), Cobalt (Modrá), Graphite (Šedá), Onyx (Čierna) and Rust (Červena)

Zdroj napájania

Vymeniteľná batéria (900 mAh)

Zahrievací prvok

Keramická tepelná komora (vedenie)

Spôsob presúvania pary

Priamy

Krajina výroby

Čína

Záruka

2 roky na zariadenie a 1 rok na batériu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “DaVinci MIQRO”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *