O nás

Náš e-shop sa zaoberá predajom kvalitných vaporizerov

O nás

Sme jediný oficiálny e-shop s vaporizérmi so sídlom na Slovensku zameraný na našich domácich zákaznikov. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom vaporizérov a ich príslušenstva. Ponúkame originálne a kvalitné výrobky na ktoré sa vzťahuje 1 až 10 ročná záruka.

 

Kvalita

Ponúkame len originálne produkty!

Spokojnosť

Garantujeme Vám spokojnosť s našími produktami!

Spoľahlivosť

Všetky výrobky sú prvotriednej kvality,preto sú veľmi spoľahlivé.

Záruka

Na každý zakúpeny produkt u nás sa vzťahuje záruka!

Máte otázky? Pokojne sa ozvite.

Často kladené otázky

Čo je to vaporizér a na čo slúži? Vaporizér úplne eliminuje všetky chemické látky, ktoré priamo súvisia so spaľovaním bylín a je tak úžasnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú urobiť niečo pre svoje zdravie.

                                                   VAPORIZÉRY
Dovoľte nám predstaviť revolučný prístroj s ktorým fajčenie nebude už nikdy škodiť vášmu zdraviu.

Tento prístroj sa volá vaporizér a slúži k vaporizácii tabakov, olejov a všetkých bylinných zmesí. Vaporizácia je prechod kvapalného alebo pevného skupenstva pôsobením tepla na paru. Teploty vaporizácie sa pohybujú od 170 °C do 260 °C pričom teplota vaporizácie sa líši podľa druhu vaporizovaného produktu. Para z vaporizérov je chladná a keďže nedochádza k horeniu nevznikajú tu žiadne karcinogénne dechty, oxid uhoľnatý ani oxid uhličitý.

Vaporizér možno využiť na liečenie, ale aj ako zdravší variant fajčenia tabaku. Existujú rôzne druhy vaporizérov od veľkých stolových pre domácu liečbu až po malé vreckové.

Náš e-shop ponúka širokú škálu vaporizérov, z ktorých si môžete vybrať ten najvhodnejší pre Vás. Ak ste náročný, bude pre Vás vhodný jeden z našich stacionárnych vaporizérov, ktoré disponujú vysokým výkonom a uspokoja vaše potreby na 100% v pohodlí domova.

Dalšiu skupinu tvoria prenosné vaporizéry, ktoré si môžete zobrať kamkoľvek so sebou a niektoré druhy nesklamú ani na dlhých cestách, pretože v balení dostanete až dve vymeniteľné batérie.

Náš tip pre stacionárny vaporizér: Volcano Digit

Náš tip pre prenosný vaporizér: DaVinci MIQRO Explorer

Do vaporizéru je možné dať:

  • všetky druhy bylín
  • oleje
  • vosky

Doručenie do 48h

Produkty ktoré máme na sklade odosielame v deň objednávky !

Najlepšia kvalita

Ponúkame kvalitné značkové výrobky.Všetky výrobky sú originál !

Super
ceny

Bezkonkurenčné ceny !

Anonymné
platby

Ako jeden z mála e-shopov Vám ponúkame platbu Bitcoinom !